Ochraňte svůj domov pomocí minerálů

Domov je nejdůležitější místo, kde trávíme čas s rodinou a je důležité se tam cítit dobře.  Vybíráme pro Vás 5 minerálů, které byste měli po domě rozmístit.

Ametyst pomáhá vymezit hranice. Proto ho doporučujeme umístit ke dveřím nebo oknu. Bude Vás tak chránit od nechtěných návštěv, vloupáním i špatnou energií. Má v sobě totiž obrovskou ochrannou energii.

ametyst

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

 
Turmalín je králem ochrany domova. Někdy je to se sousedy těžké. A turmalín jasně vymezí hranice. Doporučujeme umístit ho ke vchodovým dveřím. Je to ten minerál, který tzv "musíte mít".
 
turmalín
 
 
 
Záhněda je úžasná v ochraně před negativní energií, kterou dokáže odklonit jinam. Doporučujeme umístit co nejvýše, nejlépe v podkroví. Záhněda pak vytvoří ochranný závoj nad celým vaším domovem.
 
záhněda
 
 
 
Růženín je jasná volba. Podporuje lásku a dobré vztahy. Doporučujeme ho proto umístit doprostřed místnosti, aby mohl působit všemi směry.
 
 
růženín
 
 
 
Selenit je další minerál, který musíte mít. Je to velmi ochranný kámen, který podporuje klidnou energii a odblokovává negativní energii i vyčerpanou energii. Když turmalín a selenit umístíte k sobě, tak vytvoříte neuvěřitelně silné ochranné kombo.
 
selenit
 
Nebo si pořiďte balíček na ochranu domova, který jsem pro Vás speciálně sestavili: