Chcete získat vybrané produkty úplně zdarma? Využijte akce 1 + 1!

Vydejte se do jedné z našich kamenných prodejen, vyberte si dva výrobky a zaplaťte jen za ten dražší.

Vánoce se rychle blíží a my pro vás máme připravenou spoustu dárků. Stačí jen přijít a vyzvednout si je!

{{- '11112015-1P1-1' | gallery -}}

Pokud si v období 12. - 17. 11. v našich kamenných prodejnách koupíte dva produkty, ten levnější od nás dostanete zdarma (budou-li stejně drahé, zaplatíte prostě jen za jeden).* Pozor – vyberete-li si čtyři, dostanete samozřejmě zdarma dva nejlevnější. Totéž platí pro osm, šestnáct…produktů. Záleží jen na tom, kolik krystalů momentálně potřebujete - nebo kolika lidem chcete udělat radost.

{{- '11112015-1P1-2' | gallery -}}

Chyťte tuto jedinečnou příležitost za pačesy a pořiďte si například…

Citrínový náramek + náhrdelník z lapis lazuli za pouhých 99 Kč. Tyto kameny spolehlivě zatočí s depresemi, stresem i špatnou náladou!

Náhrdelník z vločkového obsidiánu + růženínový přívěsek na klíče ve tvaru srdce za pouhých 199 Kč. Perfektní kombinace pro všechny zamilované jedince, kteří mají strach ze ztráty partnera nebo se potýkají se žárlivostí!

Ametystová pyramida + křišťálový anděl XL za pouhých 399 Kč. Jen málo krystalů spolu spolupracuje tak dobře, jako ametyst a křišťál.

*Neplatí pro zlevněné zboží.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení