Čerpejte sílu z drahých kamenů! Chalcedon, kámen všech nezhojených ran!

Drahé kameny využívají různé alternativní léčebné metody, které doplňují materialistický přístup dnešního lékařství. Každý kámen vyzařuje jemné vibrace, které svojí neutuchající energií pomáhají harmonizovat naši mysl, tělo i náš život a celkový přístup k němu. V dnešní uspěchané době se proto lidé čím dál více obrací k různým způsobům léčitelství, především prostřednictvím kamenů.

Jedním z nich je chalcedon. Je to krystal, který vám otevře mysl, díky němu se dokážete vyrovnat s novými nečekanými situacemi, minerál, který vám dodá tak potřebnou energii.  Je to kámen, který vám pomůže naslouchat druhým a komunikovat s nimi. V neposlední řadě je to kámen, který působí proti podrážděnosti a přecitlivělosti, vylepší vám tak vaši náladu a umožní vám hledět do budoucna s optimismem. Pohlcuje negativní energii, je to kámen s výborným očistným účinkem. Pomůže vám vyléčit vše špatné, včetně dosud nezahojených ran, ať už duševních, či tělesných.

Zdravotně chalcedon podporuje lymfatický systém a zahání otoky. Blahodárné účinky má také na žaludek a žlučník. Likviduje usazeniny minerálů v cévách, díky této schopnosti blahodárně působí právě na pleť, kterou dokáže udržet svěží a čistou. Dále působí na oči, žlučník, kosti, slezinu, krev a oběhový systém. Doporučuje se nosit v přímém kontaktu s kůží, jedině tak posílíte jeho účinek a dosáhnete uspokojivých výsledků. Pro posílení účinku pijte každé ráno na lačný žaludek chalcedonový elixír. Získáte ho vložením několika kamenů do nádoby s vodou. Nechte den působit a pak kameny vyjmete. Nezapomínejte kameny vždy omýt pod proudem vlažné tekoucí vody a znovu nabít na přímém slunci.