Black Friday a slevy, které platí už jen 3 dny! Náramky a šperky za neopakovatelnou cenu! Chyťte ji ať vám neuteče!

 

Každý miluje smlouvání a slevy! A proto jsme se rozhodli zareagovat a zapojit se do Black Friday. Proto nakupujte, nakupujte! Takto vysokou slevu si můžeme dovolit pouze jednou za rok a věříme, že ji využijete ve velkém! Stačí v košíku zadat kód BF28 a sleva vám bude odečtena z náramků a šperků. Pokud jste doteď s koupí váhali, tak je ten správný čas! Levnější to nebude :-) 

Naskladnili jsme pro Vás mnoho nových náramků z minerálů, náhrdelníky, přívěsky, tromly a mnohem víc.

Jako nádhernou novinku Vám představujeme náramek z růžového křemene.
Křemen je nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Umí odstraňovat nerovnováhu v těle a příznivě působí na svalové křeče.

kremen

PROHLÉDNOUT VARIANTY KŘEMENE

Naskladnili jsme také velmi oblíbený magnezit, který milujete díky jeho příjemným vlastnostem. Magnezit dokáže významně pomoci při nepodmíněné lásce v situacích, kdy jsou v vztahy s jinými lidmi problematické a zároveň  zvyšuje trpělivost a schopnost naslouchat.

magnezit

PROHLÉDNOUT VARIANTY MAGNEZITU

Malachit v nás probouzí cit, lásku a porozumění. Je to kámen obdařený velikou mocí, který posiluje imunitní systém a činnost jater. Malachit může být vskutku originálním dárkem pod stromeček.

TIP: Rozjasněte Vánoce minerály a krystaly!

malachit

PROHLÉDNOUT VARIANTY MALACHITU

Nádherně zpracovaný křišťál, který dodává energii, čistí a chrání. Příjemně působí na funkci štítné žlázy a zažívacího ústrojí. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností a vytrvalostí. Dokonale ozdobí Vaši ruku během plesové sezóny.

křišťál

PROHLÉDNOUT VARIANTY KŘIŠŤÁLU

Jadeit Vám pomůže uklidnit mysl. Je symbolem klidu a míru. Odstraňuje z těla jedovaté látky a pomáhá při nespavosti.

jadeit

PROHLÉDNOUT VARIANTY JADEITU

 Autor článku: Svět minerálů