5 kamenů, které prozáří energií vaši domácnost a teď je pořídíte se slevou až 60%!

Momentální proměnlivé počasí můžu působit neblaze na naši psychiku. Sice občas vysvitne sluníčko, ale prudké změny teplot a vydatné deště naší duši nesvědčí. Naštěstí existují některé druhy kamenů, které nám se splínem dokážou pomoct. Ať už je to zlepšení nálady, ochrana před negativní energií a nebo zlepšení atmosféry v domě - se slevou až 60% si vyberete ten pravý kámen pro vás.

Dekorační svícen, který pročistí vzduch a navodí atmosféru

Solné svícny se nepoužívají jen pro relaxaci - jejich uklidňující světlo totiž navozuje klidnou atmosféru rozjímaní, ale největší přínos spočívá v tom, že se z nich po zahřátí odpařuje voda plná minerálů a solí, která pozitivně působí na vaše zdraví. Z pohledu dekorace jsou to krásné a originální umělecké předměty, které ozvláštní nudný kout domova. Teď můžete koupit solný svícen v časově omezené akci za 79 korun, což je sleva 60%.

Ochranný kámen, který vám dodá sílu a sebedůvěru

Onyx je kámen, který ochraňuje před negativitou, která je namířena přímo proti vám. Pomáhá taky v konfliktech a je úžasným společníkem při fyzickém i citovém vypětí. Onyxový pohár se tak ideálně hodí do zaměstnání, ať už ho budete aktivně používat, nebo ho vystavíte jako dekoraci, třeba na bonbóny. 

Harmonizující kámen, který pohlcuje záření a dokáže čistit vodu

Neskutečně silnou schopnost nasávat do sebe škodliviny z okolního prostředí má Šungit. Efektivně pohlcuje elektromagnetické záření, takže je vhodný k umístění v blízkosti televize - například v obývacím pokoji. Stejně dobře ale izoluje záření z počítače a dalších přístrojů, které často ruší klidný spánek. Šungitová drť zase umí čistit vodu tím, že z ní absorbuje škodliviny a k tomuto účelu ji stále používají v Norsku a Švédsku. 

Opalizující barevný náhrdelník, který vrací víru v život a sebe sama

Labradorit se už dávno používal jako průvodce v době změn, protože mimo jiné dokázal přinášet sílu a vytrvalost, která je k nim potřeba. Podporuje vaši moudrost a také intuici, která je v práci tolikrát potřeba. Pokud náhrdelník z labradoritu vezmete na pracovní pohovor, dokáže nejen potlačit strach, ale taky vrátit víru nejen v sebe sama, ale i v celý svět, takže vašemu sebevědomí už nebude nic chybět. 

Kámen přinášející oporu, hlavně při zdravotních potížích

Jaspis je znám jako poskytovatel opory a pomoci ve stresu, ale často se po něm lidé pídí proto, že dokáže prodlužovat sexuální rozkoš. Nejvíc ho ale oceníte během dlouhých nemocí a pobytů v nemocnici, kdy dodá vašemu tělu energii. Dokáže udržovat rovnováhu minerálních látek v těle, ale i rovnováhu duševní. Výborný je na podporu trávení a seženete ho v mnoha barevných variantách. 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení