5 kamenů, které prozáří energií vaši domácnost a teď je pořídíte se slevou až 60%!

Momentální proměnlivé počasí můžu působit neblaze na naši psychiku. Sice občas vysvitne sluníčko, ale prudké změny teplot a vydatné deště naší duši nesvědčí. Naštěstí existují některé druhy kamenů, které nám se splínem dokážou pomoct. Ať už je to zlepšení nálady, ochrana před negativní energií a nebo zlepšení atmosféry v domě - se slevou až 60% si vyberete ten pravý kámen pro vás.

Dekorační svícen, který pročistí vzduch a navodí atmosféru

Solné svícny se nepoužívají jen pro relaxaci - jejich uklidňující světlo totiž navozuje klidnou atmosféru rozjímaní, ale největší přínos spočívá v tom, že se z nich po zahřátí odpařuje voda plná minerálů a solí, která pozitivně působí na vaše zdraví. Z pohledu dekorace jsou to krásné a originální umělecké předměty, které ozvláštní nudný kout domova. Teď můžete koupit solný svícen v časově omezené akci za 79 korun, což je sleva 60%.

Ochranný kámen, který vám dodá sílu a sebedůvěru

Onyx je kámen, který ochraňuje před negativitou, která je namířena přímo proti vám. Pomáhá taky v konfliktech a je úžasným společníkem při fyzickém i citovém vypětí. Onyxový pohár se tak ideálně hodí do zaměstnání, ať už ho budete aktivně používat, nebo ho vystavíte jako dekoraci, třeba na bonbóny. 

Harmonizující kámen, který pohlcuje záření a dokáže čistit vodu

Neskutečně silnou schopnost nasávat do sebe škodliviny z okolního prostředí má Šungit. Efektivně pohlcuje elektromagnetické záření, takže je vhodný k umístění v blízkosti televize - například v obývacím pokoji. Stejně dobře ale izoluje záření z počítače a dalších přístrojů, které často ruší klidný spánek. Šungitová drť zase umí čistit vodu tím, že z ní absorbuje škodliviny a k tomuto účelu ji stále používají v Norsku a Švédsku. 

Opalizující barevný náhrdelník, který vrací víru v život a sebe sama

Labradorit se už dávno používal jako průvodce v době změn, protože mimo jiné dokázal přinášet sílu a vytrvalost, která je k nim potřeba. Podporuje vaši moudrost a také intuici, která je v práci tolikrát potřeba. Pokud náhrdelník z labradoritu vezmete na pracovní pohovor, dokáže nejen potlačit strach, ale taky vrátit víru nejen v sebe sama, ale i v celý svět, takže vašemu sebevědomí už nebude nic chybět. 

Kámen přinášející oporu, hlavně při zdravotních potížích

Jaspis je znám jako poskytovatel opory a pomoci ve stresu, ale často se po něm lidé pídí proto, že dokáže prodlužovat sexuální rozkoš. Nejvíc ho ale oceníte během dlouhých nemocí a pobytů v nemocnici, kdy dodá vašemu tělu energii. Dokáže udržovat rovnováhu minerálních látek v těle, ale i rovnováhu duševní. Výborný je na podporu trávení a seženete ho v mnoha barevných variantách.