INFO LINKA
  730 165 818
Napište nám
Odběr novinek

Léčivé krystaly a rakovina VII.: Rakovina slinivky břišní

Léčivé krystaly a rakovina VII.: Rakovina slinivky břišní - Svět minerálů    Rakovina je bezesporu jednou z vůbec nejobávanějších chorob. A nevybírá si...

Rakovina slinivky (pankreatu) je všeobecně pokládána za vůbec nejzákeřnější nádorové onemocnění. Důvodem je skutečnost, že v raných stadiích se téměř nijak neprojevuje – takže obvykle bývá diagnostikována až v době, kdy už je naděje na uzdravení zcela minimální.

Ametyst přívěsek srdce

K doplňkové léčbě této smrtící choroby lze doporučit ametyst a záhnědu. Oba tyto krystaly díky svým esoterickým schopnostem účinně pomáhají v boji s prakticky všemi druhy rakoviny.

Za vyzkoušení rozhodně stojí i minerály, které mají blahodárný vliv na slinivku břišní – například hematit, granát či karneol. První jmenovaný je obzvlášť efektivní, neboť skvěle pomáhá odstraňovat z krve různé škodlivé látky.

Hematit troml malý

Závěrem zmiňme ještě čaroit. Tzv. „kámen transformace“ přeměňuje negativitu na pozitivitu, dodává unavenému organismu novou energii a tiší bolesti. Navíc taktéž posiluje a čistí pankreas.