INFO LINKA
  730 165 818
Napište nám
Odběr novinek

Krystaly vhodné pro výrobu detoxikačního elixíru

Krystaly vhodné pro výrobu detoxikačního elixíru - Svět minerálů    Chcete svůj organismus zbavit všech škodlivých látek? Pak si přečtěte následující článek.

Skvělé detoxikační schopnosti má celá řada kamenů. Pro účely výroby elixíru se však některé z nich hodí mnohem víc, než jiné. Jaké to jsou?

Pravděpodobně nejlepší je rubín. Avšak pozor – je toxický a proto by rozhodně neměl být umisťován přímo do vody (použijte metody nepřímého nabíjení).

Mějte na paměti, že detoxikace může mít určité vedlejší účinky – především pokud se na ní spěchá. Rubínový elixír, známý také jako „vodní klenot“, je navíc velmi silný. Proto ho nejprve užívejte pouze v malém množství a pozorujte, jak na něj vaše tělo bude reagovat. V případě potřeby lze dávku zvýšit.

Malachit

Malachit troml malý - 1

 

 

Kromě rubínu lze samozřejmě použít i další minerály: heliotrop (krevel), jantar, dioptas či malachit. Ať už ale zvolíte jakýkoliv z nich, opět se prosím ujistěte, že voda je nabíjena výhradně nepřímým způsobem (zejména v případě, že přípravu elixíru svěříte někomu jinému).

Jantar

Jantar náramek sekaný