Chryzokol přívěsek Ag

Chryzokol přívěsek Ag
Kód: 2245 Novinka
Dostupnost: Skladem
Akce týdne
Cena před slevou: 710 Kč
Ušetříte: 355 Kč
Cena bez DPH: 293 Kč
Cena s DPH: 355 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Štítky
Chryzokol přívěsek Ag

 

Chryzokol

přívěsek je na stříbrném očku

Barva: Zelený, modrý, tyrkysový

Vlastnosti: Chryzokol je klidný a pohodový kámen. Pomáhá při meditaci a komunikaci. Vyhání negativní energie všeho druhu, což vám pomůže reagovat na měnící se situace s klidem, vyrovnaností a zásobami vnitřních sil. Má blahodárný účinek na vztahy, které se stávají stabilními a pevnými jako skála. 

Chryzokol má uklidňující a očistný vliv. Dodává novou energii čakrám. Ve třetím oku otevírá schopnost duševního vidění.

Na duševní úrovni posiluje vnitřní klid a vyrovnanost. Projevuje se rovněž rostoucí sebedůvěrou a vnímavostí. Zvyšuje osobní sílu a podněcuje projevy tvůrčích schopností. Pomáhá překonávat různé fobie, potlačuje negativní naladění a dodává motivaci všem, kdo jí mají nedostatek.

Léčebné využití: Chryzokol léčí artritidu, choroby kostí, svalové křeče, potíže zažívacího traktu, vředy, krevní nemoci a problémy spojené s plícemi. Zbavuje játra, ledviny a střeva toxických látek. Zlepšuje okysličování krve a buněčné struktury plic. Napomáhá regeneraci slinivky břišní, reguluje hladinu inzulínu a udržuje rovnováhu v krvi. Hojí infekce, zejména krku a mandlí. Snižuje krevní tlak a léčí spáleniny. Jedná se o vynikající kámen pro ženy, jelikož pomáhá potlačovat menstruační křeče.

Rozměry: cca 1,5 cm bez očka

Při nákupu nad 1000,- Kč doprava ZDARMA

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.