SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Zmírněte zármutek pomocí léčivých krystalů

Utrpěli jste velkou ztrátu a máte pocit, že se s ní nedokážete vyrovnat? Poradíme vám.

Minerálů, které dokážou tišit smutek a lítost, existuje celá řada. K těm neúčinnějším jednoznačně patří tzv. Apačská slza – druh černého obsidiánu, který skvěle pohlcuje negativní energii a poskytuje svému nositeli úlevu v obtížných životních situacích.

Kromě ní bychom vám samozřejmě doporučili taky růženín. Ten vám bude nejen dodávat uklidňující energii, ale také připomínat důležitost sebelásky.

Růženinové náušnice hrot

Zdroj: svetmineralu.cz

Kameny určené k mírnění zármutku je vhodné neustále mít při sobě. Z tohoto důvodu byste si je měli pořídit ve více formách – jako šperk (který budete nosit přes den) i jako troml (ten si na noc dáte pod polštář).

A ještě jeden tip závěrem – rozhodně vyzkoušejte i meditaci! Během ní se naše těla stávají mnohem vnímavějšími a krystaly tak mohou lépe působit.

svetmineralu.cz | 22. 07. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.