SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Zdá se vám, že své krystaly „necítíte“ tak jako dřív? Poradíme vám

Pakliže s nějakými kameny pracujete delší dobu, možná máte dojem, že už nejsou tak účinné. Co s tím?

Tento problém může nastat dokonce i v případě minerálů s vysokými vibracemi jako je angelit či celestit. Zkrátka a dobře najednou zjistíte, že je „cítíte“ mnohem slaběji, než jak jste zvyklí.

Angelit placička

Angelit

V první řadě se zamyslete nad tím, kdy jste je naposledy čistili a nabíjeli. Dojdete-li k tomu, že už je to dlouho, neváhejte a pusťte se do toho.

Pokud údržbu svých krystalů nezanedbáváte, pak je pravděpodobné, že se v mezičase nějak změnila vaše vlastní energie (například je momentálně zaměřená jinam). To ovšem neznamená, že inkriminované nerosty nefungují stejně dobře jako předtím – prostě to jen tak nevnímáte.

Turmalín náramek střapatý

Turmalín

Jedincům, kteří často používají výše zmíněné krystaly s vysokými vibracemi, vřele doporučujeme zakoupení většího počtu uzemňovacích kamenů – černého obsidiánu, červeného jaspisu, turmalínu apod. Asi to zní zvláštně, ale čím více budete spojeni se zemí, tím lépe tyto vibrace budete cítit.

Svetmineralu.cz | 09. 11. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.