SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Zbavte se kostlivců ve své skříni pomocí magických krystalů

Pokud jste se v minulosti dopustili něčeho, co si od té doby nemůžete přestat vyčítat, je tento článek určený právě pro vás.

Odpuštění je zvláštní věc. Někdy se stane, že od lidí, kterým jste nějak ublížili, se ho dočkáte… ale přesto vás i nadále trápí špatné svědomí.

V první řadě si položte otázku, zda byste byli schopni odpustit někomu, kdo by vám udělal totéž, co jste vy udělali jemu. Došli jste k závěru, že ano? Pak vězte, že neexistuje žádný rozumný důvod, proč byste to, co dokážete nabídnout jiným, měli odpírat sami sobě.

Rodochrozit 90 cm náhrdelník

Rodochrozit

Jste-li však přesvědčeni o tom, že byste to nezvládli, doporučujeme vám pořídit si rodochrozit či takzvanou apačskou slzu (forma obsidiánu). Oba tyto kameny nejen učí odpouštět, ale také zahání lítost a smutek a tiší neklid.

V ideálním případě byste je měli nosit každý den a čas od času s nimi i meditovat. Mějte však na paměti, že průběžně pohlcují negativní energii, takže je zapotřebí je pravidelně čistit!

Svetmineralu.cz | 03. 11. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.