SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Výroba elixírů a kombinování krystalů

Lze k nabíjení vody používat více různých krystalů? To se dozvíte v následujícím článku.

Odpověď na výše položenou otázku zní: ANO, ale je zapotřebí postupovat opatrně. Nejprve nabíjejte vodu vždy jen jedním konkrétním minerálem a teprve až budete vědět, jaký na vás má vliv, pusťte se do jejich kombinování.

Růženín surový

Zdroj: svetmineralu.cz

Michael Geinger a Joachim Goebel ve své knize Gem Water doporučují používat až tři různé kameny k výrobě jednoho elixíru a rovnou uvádějí několik konkrétních „receptů“.

Vynikající je například kombinace růženínu, ametystu a křišťálu. První jmenovaný do života přináší lásku a nekonečný mír, druhý disponuje obrovskou ochrannou mocí a třetí posiluje energii zbývajících dvou (kromě toho má také skvělé léčivé a harmonizující schopnosti).

Ametyst troml

Zdroj: svetmineralu.cz

Pozor – než se pustíte do nabíjení, vždy se ujistěte, že vybrané kameny nejsou toxické. Pokud váháte, raději zvolte nepřímou metodu (= umístěte je vedle nádoby s vodou, nikoli přímo do ní).

svetmineralu.cz | 05. 06. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.