SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Ušetřete peníze díky magickým krystalům!

Potýkáte se s nedostatkem finančních prostředků? Poradíme vám, jak tento problém vyřešit.

Známé české přísloví říká „kdo šetří, má za tři“. Podle našeho názoru s ním nelze nesouhlasit - kdo umí s penězi dobře hospodařit, ten sobě i svým blízkým může dopřát víc než člověk, který je rozhazuje za nepotřebné hlouposti.

Málokdo však ví, že se šetřením vám mohou pomoct i magické krystaly. A protože 31. říjen je Světovým dnem spoření, připravili jsme pro vás báječnou 30% slevu na vybrané minerály, které se právě pro tento účel skvěle hodí. Jaké to jsou?

Jantar – zkamenělá pryskyřice stromů svého nositele pohání k naplnění všech jeho tužeb a chrání ho před ukvapeným jednáním.

Jantar přívěsek

Jantar

Gagát – gagát lze doporučit především všem podnikatelům. Umístěte ho do sídla své společnosti či pokladny – pozitivní změny na sebe nenechají dlouho čekat.

Avanturín zelený – máte pocit, že finanční (i jiné) záležitosti se vymykají vaší kontrole? Pak rozhodně vyzkoušejte tento mocný kámen!

Avaturín zelený troml

Avanturín zelený

Olivín – krásný minerál, který zvyšuje sebedůvěru a schopnost prosadit se. Kromě toho motivuje k osobnímu růstu.

Svetmineralu.cz | 03. 11. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.