SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Unakit – kámen vizí a rekonvalescence

Termínem unakit se označuje hornina tvořená růžovými živci, křemenem a zeleným epidotem.

Unakit dostal svůj název podle pohoří Unakas v Severní Karolíně, kde byl poprvé objeven. Často se z něj vyrábějí korálky a různé dekorativní předměty

Unakit je považován za kámen vizí a věštění. Chrání před škodlivým elektromagnetickým zářením a dodává odvahu. Zahání smutek, zoufalství či sebelítost. Lze ho doporučit všem lidem, kteří bojují s nějakou závislostí.

Zdroj: svetmineralu.cz

Tento zajímavý minerál má blahodárný vliv na srdce, plíce a pohlavní orgány. Stimuluje růst vlasů a urychluje rekonvalescenci po těžkých nemocech. Kromě toho přispívá k bezproblémovému průběhu těhotenství.

Samostatnou zmínku si zaslouží i skutečnost, že unakit je jedním z nemnoha léčivých krystalů, které vám mohou pomoci dosáhnout vysněné tělesné hmotnosti – ať už pár kil potřebujete shodit nebo naopak přibrat.

 

svetmineralu.cz | 13. 05. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.