SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Tygří železo – kámen štěstí

Takzvané tygří železo sestává z hned několika mocných minerálů. Zajímá vás jakých?

Pod pojmem „tygří železo“ se skrývá kombinace hematitu, jaspisu (obvykle červeného, někdy i žlutého) a tygřího oka.

Tento pozoruhodný kámen, který se vykytuje například v Austrálii, Jihoafrické republice či Rusku, skvěle uzemňuje a poskytuje ochranu před různými nebezpečími. Podporuje kreativitu a jasné myšlení.

Tygří železo

Tygří železo je spojováno s kořenovou a sakrální čakrou. Přináší štěstí, sílu a vitalitu. Kromě toho zvyšuje sebevědomí. Jde o skvělý nerost pro lidi, kterým chybí motivace k životu. Lze ho doporučit také všem umělcům.

Tygří železo pomáhá udržovat rovnováhu mezi bílými a červenými krvinkami. Používá se k doplňkové léčbě celé řady chorob – například astmatu či různých zánětů Má blahodárný vliv na nohy, pohlavní orgány, játra a nervový systém. Detoxikuje a zlepšuje imunitu. Elixír z tygřího železa prý rozrušuje žlučníkové a ledvinové kameny.

Svetmineralu.cz | 09. 11. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.