SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Trpíte migrénou a nevíte si rady? Pořiďte si léčivé kameny

Migréna je chronické onemocnění, které se projevuje palčivou bolestí hlavy, ve většině případů pouze jedné půlky. Migrénou v dnešní době trpí 12 procent naší populace, z čehož jsou na tom hůře ženy. Migrénu vám může způsobit i sedavé zaměstnaní, kdy například nesedíte správně, proto se vám zablokuje páteř. Dalším případem je nedostatečný přísun tekutin, mějte na paměti, že by měl dospělý člověk vypít minimálně 2 litry vody za den. Existují však drahé kameny, které vám od migrény pomohou.

Girasol nám vyrovnává ve fyzické rovině všechny procesy, které zaručují naše trvalé zdraví. Díky jeho barvě, která připomíná čistotu lidské duše, v sobě dokážeme rozpoznat všechny naše nedostatky, které se jinak snažíme zakrýt. Pomáhá nám při léčbě migrény, především když si kámen budeme přikládat na bolestivé místo. Nejlépe však pomáhá girasolový oblázek, kterým postižená místa masírujeme. Aby vám správně fungoval, musíte se o něj patřičně starat. Jelikož je to kámen choulostivý na žár, nabíjíme ho pouze při východu nebo západu slunce. Dále girasol léči krevní tlak a oběh, posiluje imunitní systém a lymfatickou soustavu.

Tygří železo, kámen, který napomáhá při dosahování cílů, hledání vnitřních zdrojů a zvyšování srozumitelnosti záměrů. Je užitečný při léčbě mentální nerovnováhy, jako je schizofrenie, paranoia a neovladatelné jednání. Jeho léčebný efekt spočívá v tom, že naše tělo dokáže probudit a prohřát. Doporučuje se pít jeho vodu každé ráno na lačný žaludek. Vodu připravíte přidáním kamenů do nádoby s vodou a necháte několik hodin působit. Kameny pak vytáhnete a vodu můžete vypít.

Zelený avanturín patří k nejvšestrannějším léčebným kamenům, proto je vhodné ho používat i k léčbě migrény. Pokud chceme zesílit účinek, použijeme avanturínovou vodu a potíráme bolestivá místa. Tu získáme ponořením kamenů do nádoby s vodou, necháme pár hodin účinkovat a následně můžeme vypít či použít k potírání postižených míst.

Svetmineralu.cz | 02. 05. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.