SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Trpíte epileptickými záchvaty? V boji s nimi vám pomohou drahé kameny

Ať je současný svět jakkoliv vyspělým, tabu, pověry, předsudky a obavy z určitých onemocnění jsou znatelnými doposud. U epilepsie to platí dvojnásob. Epileptický záchvat může dostat každý z nás a to kdykoliv v průběhu života. Lidé si většinou myslí, že epileptický záchvat znamená záchvat bezvědomí s křečemi. Není to tak docela pravda, protože to je jen jeden typ, zato ale nejvážnější. Pokud se vás tato nemoc týká, pomohou vám drahé kameny, které tyto záchvaty eliminují.

Křišťál s vrostlicemi rutilu podporuje zdravý růst buněk. Aktivuje imunitní systém, srdeční činnost a léčí plicní a ledvinové záněty. Je důležitým společníkem při prevenci a v oslabení organismu, kdy nám dodává potřebnou energii. Na duchovní úrovni v nás podporuje pravdomluvnost a přímočarost. Pomáhá nám překonávat pocity strachu a beznaděje.

Červený jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Pohlcuje negativní energii a dodává odvahu při řešení konfliktů. Zvyšuje organizační schopnost, podporuje rychlé uvažování a představivost. Zdravotně pomáhá léčit ledviny a močový měchýř, usnadňuje vyplavování ledvinového písku a kamenů. Dále léčí žaludeční a zažívací potíže, ulehčuje při nadýmání a zácpě. Podporuje činnost jater, žlučníku, sleziny a slinivky břišní.

Achát stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Jeho očistná síla působí mocně na tělesné i citové úrovni. Posiluje naši fantazii a vůli dotáhnout všechny věci ke zdárnému konci. Nošení na žaludku nebo užívání v podobě elixíru povzbuzuje trávící proces a přináší úlevu při gastritidě. Léčí oči, žaludek a dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní. Posiluje krevní oběh a léčí kožní nemoci. Kámen po meditaci vždy očistěte pod proudem vlažné vody a nabíjejte na přímém slunci.

Svetmineralu.cz | 08. 07. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.