SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Trpíte bolestmi zubů? Nechte si pomoct od léčivých kamenů.

Bolesti zubů patří mezi ty nejnepříjemnější. Když se vám ozvou zuby moudrosti, které se za každou cenu snaží upozornit na váš věk a na to, jak moc zbytečné ve vaší čelisti jsou, je zásoba Ibalginů nezbytná. Pokud se chcete bolesti zbavit i jiným způsobem než chemií, nabízíme alternativu léčivých kamenů.

Soustavná a vytrvalá bolest zubů vás dokáže úplně vykolejit z běžných povinností života. Nemusí jít ani o zákeřné osmičky, ale i odhalené krčky nebo malá dírka ve sklovině udělá své. Bolest potom vystřeluje do mozku, někdy jako ostrá bodnutí, jindy jako vlny. A právě v tomto momentu mohou léčivé kameny pomoci od mučivých pocitů.

Literatura uvádí, že krystal, který nejlépe dopomáhá od bolesti tohoto typu, je Křišťál. O této čiré odrůdě křemene jsme zde napsali již mnohé a jedná se o jeden z nejúčinnějších léčivých kamenů. Křišťál, díky své čistotě a schopnosti čistit protékající energii, dokáže významně působit na pocity bolesti, které do mozku vysílají postižená místa.

Schopností křišťálu je zvyšovat frekvence energií ve svém okolí. Nízké frekvence bolestí jsou tímto krystalem akcelerovány, a proto jsou pro náš mozek méně nepříjemné.  Nemůžeme tedy říci, že by tento krystal problém vyřešil. Rozhodně se zuby zázračně neuzdraví, dokáže však zmírnit působení onoho problému.

Do krystalu je možné také ukládat svou bolest a tím jí oslabit, případně na ní zapomenout. Pokud budete například při meditaci držet dostatečně velký krystal křišťálu v dlaních a soustředíte svou mysl na přenesení negativních pocitů do jeho nitra, odteče vámi skrze tělo a uzavře se do krystalické mřížky kamene. Omytím a nabitím krystalu na slunci pak vše uložené a nastřádané zmizí.

Křišťál můžete nosit na kůži v podobě náhrdelníků nebo náramků. Největší službu však prokáže v podobě hrotu, trmolu, případně v čisté přírodní formě.

Uchopte tedy krystal při bolestech do rukou, upněte svou uklidněnou mysl k jeho síle a nechte jím odplavit všechny nepříjemné pocity spojené se svými zuby i zbytkem těla.

Svetmineralu.cz | 27. 11. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.