SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Trápí vás výčitky svědomí? Zbavíte se jich díky drahým kamenů.

Výčitky svědomí, ano to je hrozná věc, cítíte se dokonce hůře než, když někdo oře s vámi a vy máte tendence svého tyrana stále omlouvat. Každý z nás je minimálně jednou zažil. Předejte jim s pomocí drahých kamenů.

Zelený jaspis, jehož temně zelená barva vnáší do našich dnů klid a rovnováhu. Díky němu si uvědomíme, jak je důležité naše souznění s přírodou a sladění našeho života a pocitů s jejími pravidly. Zdravotně pomáhá v léčbě překyselenosti žaludku. Dále aktivuje naše chuťové pohárky a zjemňuje chuť. Léčí záněty a zbavuje náš organismus jedovatých látek. Pro posílení účinku se doporučuje pít jaspisová voda, kterou získáte vložením několika kamenů do nádoby s vodou. Nechejte den působit a následně kameny vyjměte. Jaspisový elixír můžete vypít. Opakujte každé ráno na lačný žaludek a nezapomínejte vždy kameny omýt pod studenou, tekoucí vodou a znovu nabít na přímém slunci.

Bílý opál vnáší do našeho života jas a světlo. Při výčitkách svědomí vám bude oporou pro své umění vnést do života citovou a duševní úlevu. Opál jako jeden z mála kamenů nenabíjíme na prudkém slunci, necháme působit sluneční paprsky spíše v ranních hodinách nebo za jasné noci při úplňku. Kromě močových cest léčí opál funkci mléčných žláz.

Křišťál je pro své zbarvení již předurčen k léčbám a mírnění našich výčitek svědomí. Jeho čiré zbarvení připomíná čistotu a dokonalost, proto je považován za účinný kámen v mnoha oblastech. V dávných dobách byl křišťál uctíván všemi kulturami, není tomu jinak ani dnes. Působí jako katalyzátor, který nám odebírá negativní energii. Vyrovná naši rovnováhu a promění veškeré negace v pozitivní. Velmi důležitá je prevence v léčení, nenechávejte vše na poslední chvíli a kámen si pořiďte. Vyléčí vám nemoci srdce, štítné žlázy, krevní tlak, plíce a zažívací ústrojí.

 

Svetmineralu.cz | 10. 07. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.