SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Trápí vás bolavé klouby? Ulevte si od bolestí pomocí magických kamenů.

Bolesti kloubů nejsou doménou pouze starších lidí. Naopak v současnosti tyto nepříjemné pocity zažívá stále větší počet lidí a to i mladších. Někdy je to zapříčiněno sportem, někdy tlakem vzduchu nebo i opakováním stejných pohybů. Vždy je ovšem tato bolest obtěžující a odvádí naše myšlenky od správného směru.

Jak se ale bolestem bránit? Možností je mnoho, od změny jídelníčku, obuvi, monotónních opakujících se pohybů, až přes návštěvu lékaře nebo léčitele. Vždy je ale snazší a účinnější, řešit příčinu, než následek. Jednou z variant, která vám na cestě k úlevě od bolestí může dopomoct, jsou i magické léčivé kameny.

Magické kameny by jistě neměly být jedinou léčebnou metodou, na kterou přistoupíte, mohou ale výrazně omezit nepříjemné pocity, vyvolávané vašimi klouby. Pojďme si ukázat, které kameny mohou ovlivnit léčbu a šíření bolesti z vašeho pohybového aparátu.

Tygří oko má velmi pozitivní působení na klouby a kosti. Jeho jemné vibrace podporují výměnu látek a jejich transformaci. To vede k rychlejšímu vyživování kloubů. Pomáhá zpomalovat odvápňování kostí. Navíc na rozumové úrovni vyrovnává tygří oko činnost obou mozkových hemisfér a zvyšuje jejich praktické využití. Napomáhá sbírat roztroušené informace a vytvářet z nich jeden komplexní celek. Usnadňuje řešení dilemat a vnitřních konfliktů, zejména vyvolaných pýchou a tvrdohlavostí. Tygří oko je mimořádně užitečný krystal při léčbě mentální nerovnováhy a poruch osobnosti.

Obsidián je ochranným kamenem, který vás chrání od všech negativních forem energie. Tou, je často i bolest, která odvádí vaší mysl od soustředění se na důležité věci. Pomáhá pravdě, odráží jednotlivé lidské vlastnosti a nemilosrdně odhaluje trhliny, slabosti a bloky. Před obsidiánem nelze nic zatajit Tím, že umí nabídnout způsob, jak se zbavit všech destruktivních a oslabujících vlastností, nás obsidián podněcuje k dalšímu růstu a během celého procesu nám poskytuje stabilní podporu.

Křišťál je nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému. Podněcuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy a kladně působí samozřejmě i na kloubní aparát. Křišťál uvádí do vzájemné harmonie čakry a dostává je do souladu s vyššími jemnými těly.

Svetmineralu.cz | 24. 11. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.