SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Tmavá vs. světlá záhněda

Je z hlediska esoterických vlastností nějaký rozdíl mezi tmavou a světlou záhnědou? Odpověď na tuto otázku naleznete v následujícím článku.

Někteří lidé se domnívají, že tmavší záhněda je poněkud silnější než světlá. Tento názor sice nesdílíme, nicméně určitý nezanedbatelný rozdíl tu skutečně je.

Záhněda náhrdelník 45 cm

Zdroj: svetmineralu.cz

Obě zmíněné variety totiž mají odlišné energie, z čehož mimo jiné plyne, že každá z nich se hodí k poněkud jiným účelům.

Tmavší záhnědu zpravidla používají jedinci, kteří potřebují hodně uzemnění nebo silnější ochranu. Je rovněž mimořádně vhodná pro práci kořenové čakry, spojené se zemí a její energií.

Záhněda náramek kulička 4 mm

Zdroj: svetmineralu.cz

Světlejší záhněda představuje vynikajícího pomocníka při meditacích a práci s čakrou solárního plexu. Oceníte jí v situacích, kdy potřebujete uklidnit či pochopit své strachy. Zvyšuje sílu vůle a funguje jako nástroj komunikace s naším vyšším já.

svetmineralu.cz | 20. 08. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.