SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Stereotyp zabíjí vaši duši, ale dá se proti němu bojovat

Opakování nudných pracovních úkolů stále dokola, cestování tou samou krajinou den co den a rutinní činnosti po příchodu domů - to všechno může způsobit, že se z vás stane v podstatě tělo bez duše, které celý den naprosto bez života bloumá, nepřemýšlí a všechny úkony dělá tak automaticky, že si večer ani nedovede vzpomenout, co bylo jeho celodenní náplní.

Právě takový stereotyp je nutno přerušit nějakou zajímavou a neobvyklou činností, která nás z něj vytrhne. Nabízíme vám tipy na několik kamenů, které vám pomůžou najít cestu do vašeho nitra a nastartovat proces "probuzení".

Ametyst je kromě jiného kamenem sebepoznání. Mnoho z nás se celý život skrývá sama před sebou a odmítá se soudit stejně, jako to rádi dělají ostatním. Může za tím být strach, že nejsme dost dobří pro svoje vlastní vysoké standardy a nebo nám jednoduše vyhovuje pohodlný život v bezpečné ulitě. Někdo si třeba jen odmítá přiznat určité povahové vlastnosti a nebo má strach, co by na jeho pravé já řekli ostatní. Ametyst vám pomůže najít rovnováhu a posílí vás na cestě za vaším pravým já.

Pazourek se používal na výrobu nástrojů, ale kromě toho je i žádaným společníkem při řešení problémů v mezilidských vztazích. Umí totiž pomoci v nalezení sebevědomí, které si mnoho lidí nejradši sráží samo tím, že neustále uvažují, zda jsou dost dobří pro ostatní. Jakmile se vyrovnáte sami s sebou, budete lépe vycházet i s ostatními, častěji se dostanete do společnosti a vymaníte se z bludného kruhu stereotypu.

Chalcedon je posledním a velmi důležitým kamenem. Umí totiž svému majiteli projasnit smysly, což je naprostou nutností k tomu, abyste opět začali vnímat svět kolem sebe a dovedli se z něj radovat. Sami víte, že ve vašem okolí se dá najít tolik krásných věcí, ze kterých se člověk může těšit, jen je potřeba mít tu správnou náladu a naladit se na ně.

Svetmineralu.cz | 05. 08. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.