SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Sardonyx – kámen síly

Máte problémy ve vztahu? Potřebujete dodat klid či zvednout náladu? Vyzkoušejte sardonyx.

Sardonyx má stejné fyzikální a chemické vlastnosti jako chalcedon, jehož je varietou. Svůj název dostal podle přístavu Sardy v Malé Asii.

Tento relativně vzácný minerál se vyznačuje výraznými, paralelně uspořádanými páskovitými kresbami. Stejně jako achát se od nepaměti používá k výrobě pečetidel, kamejí atd. Své uplatnění pochopitelně našel i ve šperkařském průmyslu.

Zdroj: svetmineralu.cz

Sardonyx přináší štěstí do partnerských vztahů a zvyšuje životní sílu. Disponuje velkými ochrannými schopnostmi a usnadňuje učení.

Sardonyx má blahodárný vliv na plíce, kosti a smyslové orgány. Podporuje vstřebávání živin i imunitní systém. Zahání deprese a nespavost. Sardonyxový elixír pomáhá při léčbě různých kožních onemocnění (ekzémů apod.).

svetmineralu.cz | 14. 05. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.