SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Projevení lítosti není slabost, ukazuje to váš charakter

Protože jsme jen lidé, máme občas všichni tendenci chybovat. Není ostuda se zmýlit, ale musíme také přijmout následky a snažit se napravit škody, které jsme svými činy napáchali. Hrdost, a pocit, že musíme být pevní v názorech, nás občas nutí chovat se až příliš přezíravě.

Díky tomu občas druhému neprojevíme lítost, ani se dostatečně neomluvíme. Právě s tím vám může pomoct podpora energie, která je mnohem mocnější, než si myslíme.

Růženín dokáže obnovovat harmonii ve vztazích a říká se o něm, že je hlavně kamenem lásky. Dodá vám odvahu stát si za svými rozhodnutími, ale současně se vcítit do pocitů druhého. Jeho síla spočívá v tom, že vede k odpuštění - nejen druhým lidem, ale hlavně sobě. Sebeláska je totiž úplně stejně důležitá, jako srdce otevřené pro druhé, jen se nesmí přehánět.

Jaspis je kamenem, který dodává odvahu. Pomůže vám k naplnění vašich záměrů, takže vás může přesvědčit k tomu, abyste udělali správnou věc. Vede vás také k samému základu problému, takže pokud se rozhodnete napravit situaci, bude její řešení velmi rychlé. Říká se o něm, že dává schopnost posuzovat věci jako celek a nadhled je pro řešení konfliktů velice důležitý.

Achát pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu a odstraňuje vnitřní napětí. Jeho důležitou vlastností je ale také to, že učí svého majitele pokoře. Ta je ve vztazích nesmírně důležitá, protože nikdo nejsme neomylný bůh. Odstup a logické uvažování mohou zachránit nejeden konflikt, který zpočátku vypadá jako neřešitelný. Stejně tak vám tento kámen pomůže při citových zklamáních.

Svetmineralu.cz | 06. 08. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.