SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Překonejte osamělost během pochmurných dní a otevřete své srdce

Osamělost trápí velmi mnoho lidí. I když to na nich nevidíte na první pohled, věřte, že pokud jí trpíte i Vy, nejste v tom zdaleka sami. Jedná se o jednu z nejčastějších příčin depresí a obzvláště během podzimních chladných dnů i nocí se může snadno projevit. Jak se s tímto pocitem vyrovnat? Pomoct mohou i magické kameny.

Někteří lidé trpí tímto pocitem zdánlivé prázdnoty, protože nemají partnera, některým může chybět nedostatek přátel nebo i delší odloučení od rodiny. Ve všech těchto i dalších případech můžete pociťovat prázdný, svíravý pocit v oblasti srdeční čakry. Tedy uprostřed hrudi. Tento nepříjemný pocit vnímá naše tělo někdy i jako bolest, která dokáže člověka naprosto pohltit a dostat ho schouleného do postele, bez chuti cokoli dělat.

Pokud u sebe takové pocity vnímáte, máte samozřejmě mnoho možností, jak se jich zbavit. Rozhodně vyrazte mezi lidi. Do kavárny, klubu nebo se věnujte nějakému koníčku ve větším počtu lidí. I když se vám sebevíc nechce, je důležité se nenechat pohltit a vyrazit ven.

Onen sžíravý pocit, o které jsme se bavili, je vyvoláván uzavíráním srdeční čakry. Proto je k jeho odstranění třeba použít techniky vedoucí k harmonizování čtvrté čakry a k jejímu otvírání. Těmito procesy mohou být meditace s použitím muder koncentrujících energii právě na toto místo. Jedná se o specifické umístění rukou na těle během meditace. Na internetu jistě najdete bližší podrobnosti.

Pokud potřebujete zahnat negativní pocity i během pracovního dne a odolat tak psychickému vyrušování ze strany srdeční čakry, můžete využít kameny tuto čakru aktivizující.

Růženín je pro srdeční čakru nejdůležitějším krystalem. Je kamenem nepodmíněné lásky a nekonečného míru. Čistí a otevírá srdce na všech úrovních. Vnáší do něj vnitřní hojení a lásku k sobě samému. Má uklidňující, tišící účinek. Výborně poslouží ve chvílích traumat nebo krizí. V existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii a podněcuje projevy nezištné lásky. Růženín odstraňuje negativní energii a nahrazuje ji milostnými vibracemi. Posiluje empatii a citlivost.

Rodonit zase přináší citovou rovnováhu. Navozuje pocit lásky a probouzí v mysli bratrství s celým lidstvem. Jakožto užitečný kámen první pomoci odstraňuje rodonit následky šoku a paniky. Během zotavování dodává energii, o niž se duše může opřít. Mimořádně pozitivní vliv má v případech sebepoškozování, odstraňování závislosti na jiné osobě nebo následků zneužívání.

 

Svetmineralu.cz | 21. 11. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.