SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Potlačte strach i nejistotu. Zvládněte velké změny v životě s přehledem

Stojíte v životě na prahu velkých změn? Máte štěstí, že o nich víte, někdy přijdou nečekaně. Cítíte-li však rozporuplné pocity před velkou životní cestou, ať už s úmyslem vycestovat na nějaký čas ze země, vstoupit do manželského svazku nebo třeba investovat do nového auta či firmy, může vám přijít vhod nástroj k utišení hlásků nejistoty, co občas na rameni našeptávají.

V těchto případech můžeme vřele doporučit kámen, který se nazývá Labradorit. Jde o vysoce mystický a ochranný krystal, vnášející světlo do života. Labradorit odklání nežádoucí energie od aury a brání úniku vaší vnitřní energie.

Krystal podporuje rozvoj intuice a duševních darů včetně umění „správného načasování", které je často v období velkých změn zásadní. Vynáší z podvědomí na povrch různá poselství a umožňuje jejich pochopení. V duševním životě potlačuje labradorit strach, nejistotu a zbytky minulých zklamání.

S tímto magickým kamenem získáte víru v sami sebe a celý vesmír získá nový punc přehlednosti a jednoduchosti. Váš vhled do problémů se rozšíří a snáze tak v sobě objevíte řešení, která vás před tím ani nenapadla.

Máte-li příliš aktivní mysl a myšlenky se vám v hlavě točí rychleji, než míčky ve Sportce, právě labradorit dokáže tento chaos napravit a uklidnit mysl. Neocenitelně působí i při rozbíjení neopodstatněných iluzí. Ty nám často brání v prvním kroku do neznáma a zcela zbytečně nás brzdí. Často jsou tyto iluze jen stereotypem naprogramovaným našimi rodiči nebo přáteli.

Labradorit dokáže proniknout až ke kořenu věcí a odhalit skutečné úmysly skrývající se za konkrétními myšlenkami a činy. V době změn přináší sílu a vytrvalost. Jakožto kámen proměny připravuje tělo a duši na další růst.

Meditace s tímto kamenem napomáhá hlubším zážitkům a snazší komunikaci s vyšším já. Položíme-li v tomto stavu otázku, na jejíž odpověď již dlouho hledáme marně odpověď, naše vyšší já nám jí pošle srozumitelněji a jasněji.

 

Svetmineralu.cz | 06. 11. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.