SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Posilte svou sebedůvěru a dosáhněte větších věcí než ostatní

Sebedůvěra je v dnešním světě velmi důležitou komoditou. Bez této vlastnosti je těžké uspět v práci i v osobním životě a přitom právě ta, je často u mnohých lidí proměnlivá a některým lidem může dělat problémy, udržet ji právě v nejdůležitějších momentech. Jak vám v těchto chvílích můžou pomoci magické kameny?

Sebedůvěra je vlastnost, která se formuje spolu s naší osobností již v útlém dětství. Některé děti mají to štěstí, že si jejich rodiče důležitost tohoto období uvědomují a dítěti sebevědomí dodávají, jiní možná takové štěstí nemají nebo neměli. Dnešní dravá společnost však často preferuje osobnosti cílevědomé a s vírou v samy sebe.

Všichni ovšem víme, že někdy je těžké uvědomit si všechny naše hodnoty. Jsme unavení nebo nás postihl nějaký neúspěch. To však není omluva. Sebejistotu potřebujeme a musíme jí umět přivolat na povel. K jejímu udržení a rychlejšímu navození nám mohou pomoci magické kameny.

Býčí oko je známé svými výjimečnými schopnostmi působit na paměť koncentraci a sebedůvěru. Jeho červenohnědé odstíny podněcují vitalitu a ukrývá se v nich mnoho síly, která vám bude dodávaná průběžně tak, jak bude vaše energetické tělo potřebovat. Navíc Býčí oko aktivizuje pohybové ústroji, uvolňuje blokády ve svalech a zabraňuje vzniku křečí.

K vyšší sebedůvěře vám dopomůže i Růžový chalcedon. Jeho vibrace ve vás probouzí dětskou zvědavost, ochotu učit se novým věcem a podporují sebedůvěru vyvoláváním myšlenek na všechny vaše předešlé úspěchy. Spolu s nimi má i zajímavou vlastnost a to, že podporuje vyprávění příběhů. I k těm je samozřejmě ve společnosti potřeba sebedůvěry.

Vločkový obsidián je často nazýván také sněhovou vločkou. Jedná se o kámen zosobňující čistotu, zajišťující rovnováhu mezi myslí, tělem a duchem. Sněhová vločka vám pomůže rozpoznat „špatné myšlenky" a oprostit se od nich. Díky čemuž se přenesete přes pochybnosti zaseté do vaší mysli jinými lidmi. Přináší sebevědomí, vnitřní klid na soustředění a pomáhá zbavit se chybných způsobů uvažování.

 

Svetmineralu.cz | 10. 11. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.