SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Otevřené třetí oko vám může ukázat naprosto netušené obzory

Harmonizace a otvírání jednotlivých čaker na má vždy velmi pozitivní vliv na naše fyzické i energetické tělo, nemluvě o naší psychice. S otvíráním čaker přichází vyrovnanost, klid, pocit štěstí a naplněnosti. Při otevření šesté čakry, tak zvaného třetího oka, nás ovšem čeká vstup do naprosto nového světa.

zdroj: nakridlechandelu.cz

Otevření šesté čakry je možné pouze v případě, že je našich předchozích pět čaker v naprostém pořádku a harmonii. Tento jev se také nazývá otevření třetího oka a je specifický pro léčitele, biotroniky, šamany, reiky a čigung mistry. Skrze třetí oko můžeme vidět a cítit věci, které ostatní kolem nás vnímat nemohou. Někdy to může být i nepříjemné.

Funkci třetího oka má na svědomí orgán uschovaný vzadu uprostřed našich mozkových hemisfér a nazývá se šišinka. Pomocí jí můžeme vidět věci jako je aura, prána, vycítit blížící se nebezpečí, případně mít předtuchy a mnohem více.

Naprostá většina z nás má šestou čakru uzavřenou a pouze pokud se značně zabýváme esoterickými praktikami jako třeba meditacemi, začíná se čakra harmonizovat. V běžném životě pro člověka nemá extrémně důležitý význam, pokud se však jednou otevře, poznáte to. Začnete vidět věci, které jste doposud neviděli.

Čakra má indigově modrou barvu a nachází se nad kořenem nosu. Je považovaná za sídlo inteligence, paměti, vůle, poznání a vědomého vnímání světa. Její frekvenci můžeme navyšovat pomocí drahých kamenů, jako jsou:

Sokolí oko vznášející se nad zemí, usnadňuje vyvolávání vizí a vhled do nitra věcí. Zvyšuje mentální schopnosti, například jasnozření. Sokolí oko čistí energie základní čakry. Potlačuje pesimizmus a sklon obviňovat druhé z problémů, které jsme si způsobili sami. Položený na třetí oko, pomůže tento kámen uskutečnit pouť nazpět ke zdroji zablokování, ať už se nachází kdekoli.

Křišťál je kamenem jasného rozumu. Kámen nás učí trpělivosti a rozvážnému rozhodování. Křišťál působí harmonicky na všechny emoce. Je to bezbarvá a dokonale čirá odrůda křemene. Křišťál vás posílí, dodá vám energii a v konečném důsledku vás zbaví jakékoliv bolesti. 

Lazurit otevírá třetí oko a udržuje rovnováhu krční čakry. Napomáhá k dosažení stavu osvícení, usnadňuje vyvolávání a výklad snů. Zvyšuje duševní schopnosti. Tento kámen rychle odstraňuje stres a přináší pocit hlubokého klidu a míru. Dodává mimořádnou vyrovnanost a představuje klíč k dosažení duchovních znalostí. Podněcuje vyšší schopnosti mysli, přináší objektivní a jasný pohled.

Svetmineralu.cz | 15. 10. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.