SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Opracovávání krystalů kontra jejich schopnosti

Ovlivní nějak energii krystalu, pokud ho necháte například provrtat či zasadit do nějakého šperku?

Odpověď na výše položenou otázku zní ANO.  Každá změna stavu krystalu (broušení, provrtání apod.) je spojená se změnou jeho energie. Tento proces započne vlastně už ve chvíli, kdy je ten který kámen nalezen a vytažen ze země.

Růženín kyvadlo

Zdroj: svetmineralu.cz

Ovšem – na krystal to má veskrze pozitivní dopad. Jak ve společnosti lidí neustále „prožívá“ nové a nové věci, jeho energie roste.

Jak jistě sami víte, z nerostů se vyrábí řada zajímavých předmětů. Mnohé z nich – například křišťál, růženín či šungit – jsou často opracovávány do podoby pyramid, kyvadel apod. Právě tyto krystaly jsou mimořádně mocné a obsahují úžasnou pozitivní energii.

Křišťál pyramida 3 cm

Zdroj: svetmineralu.cz

Totéž pochopitelně platí i pro minerály zasazené do prstenů, náramků, náhrdelníků… Pokud si tedy nějaký produkt pořídíte, rozhodně neprohloupíte. Jen nezapomeňte, že každý takový krystal byste nejprve měli vyčistit, protože nemůžete vědět, kdo ho měl v ruce před vámi. Následně ho nabijte svým záměrem.

svetmineralu.cz | 01. 07. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.