SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Ničí vám tréma váš profesní i soukromý život? Poradíme jak s ní zatočit!

Nemusíte být hercem, který vyprodává divadelní sály, nebo moderátorkou, co řídí různé debaty v živém vysílání, aby vás občas potkalo to, co trápí lidi u mikrofonu - bušící srdce, roztřesené ruce, stažené hrdlo. Tedy tréma. Svoje oběti si hledá všude tam, kde je třeba promluvit před více lidmi. Kromě skvělé přípravy vám v boji proti trémě pomohou i drahé kameny.

Ametyst je již od starověku užíván jako kámen proti špatným myšlenkám. Ty nám pomáhá zahánět spolu s negativní energií a špatnou náladou, které se objevují spolu s prvními nezdary. Skvělým společníkem se vám stane v podobě prstenu, který budete nosit vždy u sebe a kámen vás tak bude provázet na každém kroku. Zdravotně ametyst působí především proti bolestem všeho druhu, hlavně hlavy a migrénám.

Modrý chalcedon je kámen, jehož světle modré tóny mají značný vliv na naši mysl a pocity. Učí nás brát život takový jaký je a nezatěžovat se malichernostmi. Je považován za kámen komunikace, kámen řečníků a politiků. Před důležitými projevy na veřejnosti, vkládán pod jazyk nebo držen v dlani, pomáhá překonávat ostych a trému. Podporuje inspiraci v řeči, správnost a životnost vyjadřování. Zdravotně modrý chalcedon léčí záněty horních a dolních cest dýchacích. Snižuje krevní tlak a pomáhá při cukrovce.

Růžový andský opál je kámen srdce. Díky němu získáme klid a rovnováhu. Pomáhá nám tišit neklid a citová vzrušení. Pokud budete kámen nosit v ruce, překonáte tak svůj ostych a trému. Zdravotně léči srdeční neurózy a posiluje průdušky a plíce. Pomáhá při virových infekčních onemocněních. Po meditaci nezapomeňte kámen očistit a to pod proudem polovlažné vody a nechte nabíjet buď na slunci mimo dosah přímých slunečních paprsků. Nejlépe časně zrána, nebo za jasné noci při úplňku. 

Svetmineralu.cz | 10. 06. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.