SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Nevíte, jak si naprogramovat větší radost ze živote? Drahé kameny vám pomohou

Radost je nezbytnou součástí našich životů. Radost ze života je provádění činností, které člověku přinášejí uspokojení a dobrou náladu. Radujte se ze života každý den, jen co otevřete oči. Dělejte si radost maličkostmi, ať jsou to drobné dárky nebo skutky, které uděláte. Možná Vám všechny tyto vnější podněty radost přinesou na pár minut, hodin či dokonce dní, musíte však najít radost v sobě samých, která bude prýštit z vašeho nitra. Podpořte ji pomocí drahých kamenů.

Křišťál s vrostlicemi rubelitu je vhodným kamenem pro prevenci. Mnoho lidí řeší své potíže až v momentě, kdy nastanou. Důležité je jim ale předcházet. Křišťál vás posílí, dodá vám energii a v konečném důsledku vás zbaví jakékoliv bolesti. Pokud i přes nošení křišťálu nemoc propukne, pak s jeho pomocí postižená místa posilujeme. Přikládejte kámen na postižená místa a nechte působit. Vždy mějte na paměti, že kámen musíte omýt pod tekoucí vodou a nechat na slunci nabít. Křišťál je všestranným kamenem, lze jím tedy léčit všechny nemoci.

Pestrý jaspis je nositelem vitální energie. Zlepšuje organizační schopnosti a sebeorganizaci, uvolňuje a dává nám pocit úplnosti. Nabízí oporu a pomoc při stresu, přináší klid. Dodává odvahu, sílu a odhodlání. Pomocníkem vám může být v podobě energetického náramku, který by však jeho nosit neměl vůbec sundávat, pouze při koupání. Neměl by se ho nikdo dotýkat, pouze jeho nositel.

Drahý ohnivý opál symbolizuje dokonalost. Je nejkrásnějším a nejtajemnějším drahým kamenem. Probouzí v nás harmonii, rovnováhu a posiluje naši energii. Opál má však jednu charakteristickou vlastnost oproti jiným kamenům. Zápornou energii a negativitu sice vstřebává do sebe, ale musíte ho po meditaci ihned očistit, jinak by vám vše a mnohem více vrátil zpět. Zdravotně pomáhá v centru srdce, kde podporuje jeho pravidelnou činnost a pomáhá zklidnit emoce. Dále mírní žaludeční a střevní obtíže.

Svetmineralu.cz | 22. 09. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.