SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Nebuďte lhostejní ke kožním nemocem, mohou znamenat mnohem vážnější problémy!

Kůže je největším lidským orgánem. Kožní onemocnění může postihnout kteroukoliv její část. Svědí vás pokožka, máte vyrážku či pozorujete na svém těle podivné skvrny? Může se jednat o naprosto běžné kožní potíže, ale i příznak závažného onemocnění. Pořiďte si jeden z drahých kamenů, které vám onemocnění vyléčí.

Zelený avanturín je kámen, jehož jemné zelené tóny působí blahodárně při kožních problémech, nemocech a alergiích. Kožní onemocnění jsou ve velké většině při oslaveném imunitním systému způsobeny nervozitou a nevyrovnaným duševním stavem. Účinek zesílíte avanturinovou vodou, kterou použijte na potírání postižených míst. Získáte ji tak, že do nádoby s vodou vložíte několik kamenů a necháte den použít. Následně kameny vyjměte a vodu můžete použít. Dále avanturín léčí bolesti hlavy a migrénu, snižuje hladinu cholesterolu v krvi nebo podporuje látkovou přeměnu.

Sardonyx nám dává radost, zahání starosti, melancholii a deprese. Pomáhá nám řešit problémy a tím pozitivně ovlivňovat komunikaci s našimi blízkými. Zdravotně pomáhá při zánětech, plísních a průjmech. Sardonyxová voda pomáhá jak vnitřně, tak zevně, při léčbě kožních problémů, infekce a otravy. Kámen přikládejte na postižená místa a soustřeďte veškerou svou energii na dané místo. Nezapomínejte kámen po meditaci očistit pod proudem vlažné vody nebo přes noc v misce vody. Dále sardonyx léčí podporuje i funkci žlučníku a jater, včetně všech chorob, které jsou s nimi spojené.

Achát s dutinami vody v nás probouzí kreativitu, vytrvalost a chuť k životu. Pomáhá nám v hledání pravdy a bez problémů přijímat kritiku. Jeho voda má léčivé účinky při kožních onemocnění či alergii. Pravidelným potíráním postižených míst dosáhnete v krátké době výrazných změn v boji s jakoukoliv kožní nemocí, která vás postihla. Noste ho jako talisman, třeba ve formě náramku. Čím blíže vám bude, tím více vám bude schopen pomáhat. 

Svetmineralu.cz | 16. 09. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.