SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Nafouklé břicho, křeče. Poradíme vám, jak se zbavit nadýmání

Nepříjemné nadýmání a nadměrná plynatost potká jednou za čas každého. Po jídle máte během chvilky pocit, že se váš žaludek zbláznil a vy asi prasknete. V horším případě se mohou objevit i bolesti břicha nebo plynatost. Tak nějak se projevuje nadýmání. I když mnohdy nepatří mezi vyloženě nebezpečné zdravotní problémy, i tak dokáže pořádně potrápit. Pořiďte si drahé kameny, které vám od plynatosti pomohou.

Červený jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Pohlcuje negativní energii a dodává odvahu při řešení konfliktů. Zvyšuje organizační schopnost, podporuje rychlé uvažování a představivost. Zdravotně působí blahodárně v oblasti břicha, kde vyrovnává a mírní bolesti nebo křeče způsobené nadměrnou konzumací jídla. Dále podporuje činnost jater, žlučníku, sleziny a slinivky břišní. V sexuální oblasti se vám díky jaspisu aktivuje sexuální pud a pokud se snažíte o miminko a stále nic, pak je pro vás jaspis ten pravý, léčí totiž neplodnost.

Křemen působí pozitivně na vaše emoce. Je nejdokonalejším kamenem a lze ho použít při léčbě jakékoliv nemoci. Pomáhá v kontaktu s lidmi a potlačuje strach. Uklidňuje mysl, pomáhá porozumět vlastní duchovní podstatě a povzbuzuje naději. Po léčebné stránce urychluje léčení všech nemocí, plic, onemocnění štítné žlázy a tím vznikajících nemocí jako např. srdeční choroby, obtíže při trávení, silné zápaly, žaludeční a hormonální poruchy, únava, krvácení.

Křišťál je bezbarvá a dokonale čirá odrůda křemene, která urychluje léčení všech nemocí. Kámen má schopnost mírnit bolesti a léčit nemoci zapříčiněné nervovým vypětím, zejména prudké bolesti hlavy, žaludeční a střevní potíže, problémy srdeční a krevního oběhu, bolesti páteře. Křišťál snižuje horečku, utišuje bolesti, léčí otoky, vyrovnává tlak a napětí buněk, má příznivý vliv na pokožku, vlasy, nehty, sliznice, žlázy a kosti. Působí harmonicky na všechny emoce. Kámen přikládáme vždy přímo na postižená místa.

Svetmineralu.cz | 30. 05. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.