SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Mookait – kámen síly a vitality

V dnešním článku si představíme jednu velice zajímavou formu jaspisu – mookait.

Mookait se vyskytuje pouze v Austrálii, konkrétně v přírodním parku Kennedy Ranges poblíž Mooka Creek – oblasti, podle které byl pojmenován.

Název tohoto pozoruhodného minerálu je odvozen od výrazu „mooka“, což v řeči australských domorodců znamená „tekoucí voda“ (Mooka Creek je známa velkým počtem pramenů).

Mookait

Mookait je považován za kámen síly a vitality. Svému nositeli však dodává také klid a jistotu. Umožní vám čerpat zemskou energii a vzbudí ve vás touhu po nových zážitcích. Usnadňuje přijímání změn a riskování.

Mookait má blahodárný vliv na imunitní systém a trávicí trakt. Používá se k doplňkové léčbě různých zánětů (například horních cest dýchacích), žaludečních/střevních potížích a řady dalších chorob. Podporuje správný příjem tekutin a přispívá k udržování rovnováhy minerálů v těle. Mookaitový elixír pomáhá odstraňovat akné i ekzémy.

Svetmineralu.cz | 09. 11. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.