SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Měsíční kámen – odrůda draselného živce

Dnes si představíme jeden velice populární nerost, kterému jsou připisovány silné magické schopnosti

Měsíční kámen je forma aduláru (odrůda draselného živce). Vyznačuje se jemně modrým leskem, způsobeným přítomností mikroskopických vrostlic albitu.

Staré kultury však výše zmíněnými znalostmi nedisponovaly a vznik tohoto pozoruhodného minerálu proto spojovaly s působením měsíčního svitu. Např. v Indii je měsíční kámen stále považován za posvátný.

Zdroj: svetmineralu.cz

Měsíční kámen je spojen s přemýšlením, vzpomínám a intuicí. Utišuje rozbouřené city a zvyšuje emoční inteligenci. Často ho nosí cestovatelé či lidé zabývající se věštěním.

Měsíční kámen má blahodárný vliv na reprodukční a trávící systém. Napomáhá detoxikaci i vstřebávání živin z potravy. Lze ho doporučit všem ženám, které touží přijít do jiného stavu. Samostatnou zmínku si zaslouží i skutečnost, že elixír z měsíčního kamene léčí nespavost.

svetmineralu.cz | 08. 07. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.