SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Máte problém otěhotnět? Neplodnost se dá léčit

Neplodnost. Nemoc, která postihuje jak ženy, tak muže. Těžko se o ní mluví, protože již samotný pocit nemoci mít miminko, je bolestivý. Každým rokem stoupá počet párů, které mají problémy s otěhotněním. V dnešní době trpí neplodností zhruba 15 – 20% párů. Příčin neplodností je několik. Některé mohou být léčeny a vyléčeny, jiné způsobují neodstranitelnou neplodnost. Důležitým faktorem je dobrý fyzický stav. Ženy by na sebe proto měly dávat pozor již od doby svého dospívání. Různé neléčené, či trvalé záněty rozhodně budoucímu snažení neprospívají. Srovnatelně důležitým faktorem je také psychický stav. Máme pro vás tipy na drahé kameny, které vám budou skvělým pomocníkem při léčbě neplodnosti.

Karneol, kámen úspěchu, životní síly a vitality. Pomůže ve vztazích, kde se vytratil sexuální apetit. Ovlivňuje ženské reprodukční orgány a zvyšuje plodnost. Tento kámen vám pomůže získat víru v samu sebe. Jedná se o kámen, který léčí revmatizmus, artritidu a deprese - zejména ty, jež se vyskytují v pozdějším věku. Reguluje tělní tekutiny a činnost ledvin. Urychluje léčení kostí a šlach. Pomáhá zlepšovat srážlivost krve.

Měsíční kámen je kamenem nových počátků. Nejsilněji tento kámen působí na utišení rozbouřených citů. V citovém životě uklidňuje emoce a zvyšuje citovou inteligenci. Díky tomuto kameni zapomenete na všechny nezdary a začnete s čistým štítem. Kámen ovlivňuje ženský reprodukční cyklus a snižuje nerovnováhu a napětí spojené s menstruací. Udržuje v rovnováze hormonální systém a pomáhá naladit vnitřní biorytmické hodiny. Je tím pravým pomocníkem při problémech s početím, či následně samotným těhotenstvím. Ze zdravotního hlediska působí na trávicí systém a pomáhá vylučovat jedovaté látky.

Achát stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Jeho očistná síla působí mocně na tělesné i citové úrovni. Je vhodný pro páry, které se snaží o miminko. Nošení na žaludku nebo užívání v podobě elixíru povzbuzuje trávící proces a přináší úlevu při gastritidě. Léčí oči, žaludek a dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní. Posiluje krevní oběh a léčí kožní nemoci.

Svetmineralu.cz | 09. 05. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.