SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Magické krystaly a rozchod s partnerem

Máte za sebou náročný rozchod a nemůžete na svou bývalou/svého bývalého přestat myslet? Poradíme vám!

Samozřejmě, tento druh citové rány se hojí jen velmi, velmi obtížně. Řada lidí tvrdí, že kvůli konci nějakého vztahu nemá smysl se dlouhodobě trápit (protože „pro jedno kvítí se slunce nerozsvítí“), ale ti podle našeho názoru zkrátka ještě nebyli skutečně hluboce zamilovaní.

Růženín přívěsek hrot

Růženín

Na opravdovou, hlubokou a nepohlcující lásku je nemožné zapomenout. To všem neznamená, že je dobré utápět se v depresích a žalu – už jen proto, že vám to nijak nepomůže.

Pokud právě procházíte porozchodovou krizí, zkuste si pořídit přívěsek s růženínem nebo morganitem (je důležité, aby se krystal nacházel co možná nejblíže vašemu srdci).

Špatnou volbou nemusí být ani citrín – krystal plný sluneční energie, který mimo jiné zvyšuje sebedůvěru a sebeúctu. Z dalších nerostů, schopných vnášet do života štěstí a radost, jmenujme například Sluneční kámen.

Sluneční kámen přívěsek

Sluneční kámen

Doufáme, že tyto minerály alespoň částečně zmírní vaší bolest a umožní vám posunout se dál.

Svetmineralu.cz | 03. 11. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.