SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Léčivé krystaly a zánět slinivky břišní

Dnes si představíme nerosty vhodné pro doplňkovou léčbu tzv. pankreatitidy – tedy zánětu slinivky břišní.

„Pankreatitida“ se používá jako zastřešující termín pro několik onemocnění - tryptickou pankreatitis a „ostatní záněty“. Každé z nich se vyskytuje ve více formách, přičemž nejnebezpečnější je ta akutní (vyžaduje okamžitou hospitalizaci).

Citrín přívěsek

Citrín

Pokud trpíte chronickou pankreatitidou, určitě vyzkoušejte citrín, který proti ní vykazuje velkou účinnost. Za pozornost stojí rovněž morion – elixír vyrobený z této odrůdy křemene podporuje funkci slinivky břišní a navíc skvěle detoxikuje.

Kromě výše zmíněných minerálů lze doporučit také záhnědu, modrý krajkový achát, chryzokol, jantar nebo kunzit.

Chryzokol troml

Chryzokol

Někdy může trvat relativně dlouhou dobu, než zjistíte, jaký krystal (či kombinace více krystalů) vám nejvíc vyhovuje – chce to nebát se a experimentovat. Pro jistotu znovu připomínáme, že kameny používané k léčebným účelům, je zapotřebí často čistit!

 

Svetmineralu.cz | 09. 11. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.