SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Léčivé krystaly a vysoký cholesterol

Máte problémy s vysokým cholesterolem? Pak si určitě přečtěte následující článek.

Vysoká hladina cholesterolu může v krvi být mnohem nebezpečnější, než si možná myslíte. Zvyšuje nejen riziko onemocnění ischemickou chorobou srdeční (ICHS), ale např. i mozkové mrtvice.

Jaké léčivé krystaly vám s tímto problémem mohou pomoct? Obecně vzato především ty, které jsou mimořádně účinné, pokud jde o detoxikaci a čištění krve. Například?

Karneol troml

Zdroj: svetmineralu.cz

Karneol je velice mocný kámen s vysokou energií. Má blahodárný vliv na ledviny, zajišťuje dobré prokrvování orgánů a tkání a usnadňuje vstřebávání důležitých živin (vitamínů a minerálů). Není divu, že se používá k léčbě celé řady nemocí.

Samostatnou zmínku si zaslouží také heliotrop (krevel). Díky svým silným detoxikačním schopnostem bývá často doporučován pacientům s leukémií. Navíc podporuje metabolismus i lymfatický systém.

svetmineralu.cz | 24. 04. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.