Léčivé krystaly a výroba elixírů: Jak na to?

Léčivé krystaly a výroba elixírů: Jak na to? - Svět minerálů    Prostřednictvím "nabité" pitné vody můžete lehce integrovat energii krystalů do svého těla.

Řada lidí by nejraději meditovala s krystaly každý den, ale jejich časová vytíženost jim to zkrátka neumožňuje. V tom případě není nic lehčího, než nabít si vodu, kterou budete pravidelně pít.

Svícen citrín - krystalový

Citrín

Vše co potřebujete je voda, skleněné nádoba, záměr (než začnete, stanovte si cíl, kterého chcete dosáhnout a krystal tzv. naprogramujte), trocha slunečního světla a odpovídající kámen. Toužíte zbohatnout? Zvolte granát nebo citrín. Rádi byste podpořili svůj imunitní systém? Na to je perfektní karneol. Máte problémy s komunikací? Vyzkoušejte modrý kalcit. Atd. Mějte však na paměti, že ne všechny minerály jsou pro přípravu elixírů vhodné. V případě, že si nejste jisti, se raději nejprve poraďte s odborníkem.

K nabíjení vody jsou ideální především tromly - na každého půl litru by měl bohatě stačit jeden. Pokud chcete, lze jejich počet i zvýšit. Není to však nutné. Máte-li k dispozici jen hrubé krystaly (surové kameny), nedávejte je přímo do nádoby, ale položte je těsně vedle ní tak, aby se nedotýkaly skla.

Nádobu následně umístěte na přímé sluneční světlo a nechte jí tam minimálně dvacet minut. Osobně doporučujeme jednu až dvě hodiny – v tom případě jí ale budete muset občas přemístit (kdyby se slunce posunulo a octla by se ve stínu).

Karneol troml

Karneol

Závěrem dodejme, že nabitou vodu můžete používat klidně i k vaření, zalévání rostlin, mytí obličeje nebo třeba máchání prádla. Nebojte se být kreativní!