SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Léčivé krystaly a vředy v ústech

Vředy v ústech trápí celou řadu lidí. Poradíme vám, jak se s nimi vypořádat.

Vředy na dásních, škraních, rtech jsou velmi nepříjemné – a to i v případě, že se jedná o afty (malé vřídky). Zpravidla se sice samovolně zahojí, jenže v mnoha případech se po nějaké době opět objeví.

Růženín přívěsek

Zdroj: svetmineralu.cz

V tradiční čínské medicíně jsou vředy v ústech spojovány se srdeční čakrou. Doporučujeme tedy vyzkoušet takové krystaly, které mají blahodárný vliv na srdce.

Těch existuje celá řada, ale některé jsou skutečně mimořádně účinné. Například růženín či růžový turmalín. Druhý zmíněný navíc zvyšuje schopnost absorbovat léčivou energii.

Larimar náramek sekaný

Zdroj: svetmineralu.cz

Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž vzácný larimar („kámen Atlantidy“, který vyzařuje lásku a pomáhá odstraňovat citová traumata) a rodonit (disponuje podobnými vlastnostmi jako larimar).

svetmineralu.cz | 29. 07. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.