SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Léčivé krystaly a syndrom bílého pláště

Bojíte se každé návštěvy lékaře či nemocnice? Poradíme vám!

Tzv. syndrom bílého pláště je nepříjemný především tím, že může zkreslovat výsledky vyšetření. Jakmile totiž pacient překročí práh ordinace, začne se mu zrychlovat tep a zvyšovat krevní tlak.

Jelikož mnoho lidí se stydí svůj strach přiznat, lékař jim leckdy chybně diagnostikuje hypertenzi a nasadí odpovídající léčbu – ovšem naprosto zbytečně.

Larimar troml

Zdroj: svetmineralu.cz

Pokud se s tímto problémem potýkáte, ale nechcete kvůli němu začít brát psychofarmaka, vyzkoušejte larimar – mocný kámen, který má blahodárný vliv na nervy. Svému nositeli přináší klid, vyrovnanost a štěstí.

Samostatnou zmínku si zaslouží také křišťál se zlatými rutilovými jehlicemi („Venušiny vlasy“ či „Amorovy šípy“) - chrání před vším negativním, zahání obavy i deprese a utišuje neklid.

Náramek křišťál s rutilem sekaný

Zdroj: svetmineralu.cz

Dodejme, že oba výše zmíněné minerály lze doporučit i jedincům trpícím iatrofóbií – tedy skutečně panickou hrůzou z nemocničního prostředí/doktorů.

svetmineralu.cz | 10. 06. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.