SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Léčivé krystaly a svalová únava

Nedávno jsme narazili na zajímavou otázku – existují kameny, které mají podobné účinky jako ženšen?

Ženšen se od nepaměti používá jako účinný prostředek proti únavě a vyčerpání. Pokud máte pocit, že vaše svaly si potřebují trochu odpočinout, můžete však vyzkoušet i některé krystaly. Například?

Perfektní je především stilbit (dříve znám jako „desmín“), kterému je připisována schopnost posilovat svaly i šlachy. Kromě toho vám pomůže dosáhnout stavu celkového uvolnění, díky čemuž budete regenerovat rychleji.

Zdroj: dakotamatrix.com

Samostatnou zmínku si zaslouží také cinabarit (česky „rumělka“), oblíbený kámen alchymistů. Ti se z něj pokoušeli vyrobit zlato a elixír věčného života. Podobné tendence měli i někteří taoisté, kteří věřili, že tento minerál jim pomůže dosáhnout nesmrtelnosti.

Ale pozor – s cinabaritem je zapotřebí pracovat velmi opatrně. Má totiž silné toxické účinky (jde o hlavní rudu rtuti) a dokáže tak způsobit vážné zdravotní komplikace až smrt!

svetmineralu.cz | 24. 03. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.