SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Léčivé krystaly a sarkoidóza

Sarkoidóza je poměrně zajímavá multisystémová nemoc. Jaké minerály vám při její léčbě mohou být nápomocny?

Patříte k pravidelným divákům seriálu Doktor House? Pak už jste o sarkoidóze určitě slyšeli. Postihuje převážně dýchací systém (plíce, nitrohrudní lymfatické uzliny) a je pro ni typický vznik tzv. granulomů.

Granát narámek kulička 4 mm

Zdroj: svetmineralu.cz

Pokud vám tuto nepříjemnou chorobu diagnostikovali, můžete vyzkoušet například granát – mocný kámen, který mj. dokáže zmírnit otok a tlak.

Shattuckit – pozoruhodný a málo známý nerost ze skupiny silikátů - má blahodárný vliv na plíce a hrdlo. Kromě toho disponuje schopností bránit dalšímu šíření nemoci a uvádět organismus zpět do rovnováhy.

Ametyst kyvadlo

Zdroj: svetmineralu.cz

K oběma výše zmíněným minerálům bychom určitě přidali ještě ametyst, který patří k vůbec nejsilnějším léčivým krystalům. Ametyst lze doporučit všem, kteří potřebují zlepšit celkové zdraví i pohodu – postará se o to a zároveň se zaměří na specifické symptomy vaší nemoci.

svetmineralu.cz | 11. 08. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.