SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Léčivé krystaly a rakovina IV.: Rakovina prsu

Rakovina je bezesporu jednou z vůbec nejobávanějších chorob. A nevybírá si...

Rakovina prsu postihuje v drtivé většině případů ženy - muži představují necelé 1% pacientů. Obvykle vzniká až v pozdějším věku (85% lidí s touto diagnózou je starších pětačtyřiceti let). Jaké krystaly vám mohou být při její léčbě nápomocny?

Ametyst kyvadlo

Zdroj: svetmineralu.cz

Jako první zmiňme ametyst. Nejenže sám o sobě disponuje velkou léčivou, očistnou i ochrannou silou, ale navíc posílí energii ostatních minerálů.

Záhněda z vás snadno vytáhne veškerou negativní/škodlivou energii. „Uvolněný prostor“ následně zaplňte třeba pomocí rodonitu – kamene lásky, radosti a štěstí, který skvěle hojí citové rány.

Rodonit přívěsek vrtaný malý

Zdroj: svetmineralu.cz

Do krystalické mřížky určitě přidejte i larimar – přinese vám potřebný klid a vyrovnanost. Ženám navíc umožní obnovit jejich spojení s přírodou.

svetmineralu.cz | 16. 04. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.