SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Léčivé krystaly a rakovina I.: Obecný úvod

Rakovina je bezesporu jednou  vůbec nejobávanějších chorob. A nevybírá si...

Hned na úvod tohoto miniseriálu bychom rádi zdůraznili, že každý pacient s rakovinou by podle našeho názoru měl podstupovat klasickou (medicínskou) léčbu. Nejsme zastánci alternativních metod, ke kterým se někteří lidé z různých důvodů (například zoufalství či strach z chemoterapie) uchylují.

Záhněda čočka náramek

Zdroj: svetmineralu.cz

Je tedy jasné, že i nošení krystalů doporučujeme výhradně jako doplňkovou formu léčby. Právě proto jako první zmíníme záhnědu, která zmírňuje negativní účinky výše zmíněné chemoterapie (potažmo radioterapie) na organismus.

Za pozornost jistě stojí také selenit - podporuje hojení na buněčné úrovni a odstraňuje energetické blokády přispívající ke vzniku rakoviny. K těmto dvěma kamenům bychom přidali ještě křišťál, který zesílí jejich energii a používali všechny tři současně (vytvořili tzv. krystalickou mřížku).

Selenit spirála

Zdroj: svetmineralu.cz

Pozor – stále se bavíme o rakovině na zcela obecné úrovni. Existuje mnoho druhů nádorových onemocnění i mnoho druhů minerálů, které je vhodné „nasadit“ právě v případě té které konkrétní diagnózy. Na některé z nich se podíváme v následujících článcích.

svetmineralu.cz | 19. 03. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.