SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Léčivé krystaly a prokrastinace

Prokrastinace – tedy chronická tendence odkládat plnění nepříjemných povinností/úkolů – může představovat závažný problém. Jak na ni?

Prokrastinace je obvykle spojená s nevyváženou čakrou solárního plexu. Může ale souviset i s jinou ze spodních čaker. Proto doporučujeme vyzkoušet krystaly, které mají blahodárný vliv na všechny tři – tedy i kořenovou a sakrální.

Tygří oko kyvadlo

Zdroj: svetmineralu.cz

Jako první zmiňme tzv. tygří železo – kombinaci hematitu a červeného jaspisu (někdy i žlutého jaspisu nebo zlatého tygřího oka). Alternativu představuje červené tygří oko. Ve skutečnosti řada lidí váhá nad tím, který z těchto mocných kamenů je pro ně vhodnější. Řešení tohoto dilematu je ovšem v zásadě jednoduché – ten, který vám „sedne“ líp. Jinak řečeno, řiďte se intuicí…

Špatnou volbou nemusí být ani ryolit, respektive jeho variety „rainforest“ či „sunstone“. Ryolit posiluje duši i mysl, navozuje emoční rovnováhu a odstraňuje různé bloky.

Ryolit mýdlo

Zdroj: svetmineralu.cz

Chcete-li nosit i nějaké minerály zvyšující motivaci, sežeňte si medový kalcit, rubín případně již zmíněné zlaté tygří oko.

svetmineralu.cz | 24. 08. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.