SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Léčivé krystaly a cukrovka

Trpíte diabetem I. či II. typu? Pak si určitě přečtěte následující článek…

Diabetes mellitus (cukrovka) je souhrnné označení pro skupinu chronických onemocnění, projevujících se poruchou metabolismu sacharidů. Existují dva základní typy: diabetes I. typu (při kterém imunitní systém likviduje vlastní buňky produkující inzulín) a diabetes II. typu (způsoben sníženou citlivostí tkání vlastního těla k inzulinu).

Apatit troml

Zdroj: svetmineralu.cz

Existuje hned několik krystalů, které vám boj s cukrovkou mohou usnadnit (žádný ale samozřejmě nenahradí konvenční medicínskou léčbu). Jako první zmiňme citrín – krystal plný sluneční energie. Citrín má silné detoxikační účinky a blahodárný vliv na slinivku břišní.

Za pozornost stojí také heliotrop/krevel. Jak možná víte, cukrovka silně zvyšuje riziko vzniku různých infekčních onemocnění. A na ty je skvělý právě heliotrop. Podporuje činnost imunitního i lymfatického systému, odstraňuje z krve toxické látky apod.

Citrín přívěsek na kůži

Zdroj: svetmineralu.cz

Špatnou volbou nemusí být ani apatit, který podněcuje ke zdravému stravování a pomůže vám tak dodržovat náročnou diabetickou dietu. Doporučujeme udělat si z něj elixír.

svetmineralu.cz | 20. 05. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.