SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Léčivé krystaly a CHOPN

Zajímá vás, jaké krystaly vám mohou být nápomocny při boji s chronickou obstrukční plicní nemocí (CHOPN)? Pak čtěte dál…

CHOPN představuje velice nepříjemné zánětlivé onemocnění, které postihuje zejména dýchací soustavu. V současné době bohužel nelze úplně vyléčit. V ČR kvůli ní každoročně zemře přibližně 2000 lidí – obvykle v důsledku nějaké kardiovaskulární choroby či bronchogenního karcinomu.

Jantarový náhrdelník neopracovaný 45cm

Zdroj: svetmineralu.cz

Pacientům s CHOPN lze doporučit jantar, modrý kalcit nebo charoit. Tyto minerály by měly být nošeny tak, aby se nacházely co možná nejblíže plicím – tedy například ve váčku, který si dotyčný pověsí na krk.

Samostatnou zmínku si zaslouží také dioptas a zelený avanturín – oba jsou skvělé na posílení srdce (a opět platí, že by měly být nošeny u něj).

Malachit troml

Zdroj: svetmineralu.cz

Špatnou volbou nemusí být ani malachit – mocný kámen, který se používá k odstraňování celé řady zdravotních problémů. Navíc zvyšuje vytrvalost a dodává tělu energii.

svetmineralu.cz | 22. 04. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.