SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Léčivé krystaly a bloky v našem životě

Chcete se zbavit všech bloků? Poradíme vám, jaké kameny jsou pro tento účel nejvhodnější.

Bloků existuje celá řada druhů – psychické, myšlenkové, sexuální, energetické apod. Přitom platí, že mohou negativně ovlivňovat i naše fyzické zdraví. Pokud je toužíte odstranit, vyzkoušejte následující minerály.

Labradorit koule mini

Zdroj: svetmineralu.cz

Černý turmalín a černý onyx – tyto dva mocné kameny mají silné ochranné účinky a dokážou váš život vyčistit od všeho negativního. První jmenovaný efektivně odstraňuje napětí i stres a podporuje pozitivní myšlení. Druhý jmenovaný zase funguje coby jakýsi „sklad vzpomínek“, což z něj dělá vynikající nástroj pro léčbu různých traumat atd.

Růženín – zaplní uvolněný prostor láskou, světlem a léčivou energií. Posiluje empatii i citlivost. Samostatnou zmínku si zaslouží také jeho blahodárný vliv na srdce a srdeční čakru.

Náušnice růženín 8 mm

Zdroj: svetmineralu.cz

Labradorit – labradorit potlačuje strach a nejistotu. Svému nositeli dodává sílu a vytrvalost. Pomůže vám „posunout se dál“. Navíc skvěle spolupracuje s výše zmíněným černým turmalínem a onyxem.

svetmineralu.cz | 12. 05. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.